Bezapelacyjne zwycięstwo na własnym stadionie

Pierwszy mecz na własnym stadionie. To musiał być mecz zwycięski. I tak też się stało. Spójnia Strykowo uległa nam aż 3:0. Zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony przed naszymi kibicami, o czym świadczy wynik oraz fakt, że goście ze Strykowa nie stworzyli sobie stuprocentowej sytuacji. Poniżej przedstawiamy krótką relację ze spotkania.

7' - podanie Mateusza Nowaka na 16 metr do Marcina Karłyka, który wbiega w pole karne i w dogodnej sytuacji strzela wprost w bramkarz. Niestety dobitka ląduje obok bramki.
11' - Kuba Werner mija obrońcę oraz dośrodkowuje w pole karne, ale bramkarz Strykowa łapie piłkę.
25' - Tomasz Dutkiewicz podaje do Marcina Karłyka ten drugi z niezłej pozycji oddaje zbyt lekki i niecelny strzał.
26' - Jedyna dogodna sytuacja gości; wycofanie piłki na 20 metr i potężny strzał w słupek
27' - Strzał z dystansu Mateusza Nowaka w światło bramki zablokowany przez obrońcę przyjezdnych
45+2' - Koniec bezbarwnej pierwszej połowy
50' - Wycofanie Mateusza Nowaka przed 16 metr do Mateusza Bąbelka, ten zaś oddaje strzał minimalnie niecelny
62' - Zmiana w naszej drużynie: za Mateusza Bąbelka wchodzi Hubert Chwalisz
67' - Dośrodkowanie z bocznej strefy boiska do będącego na 6 metrze Huberta Chwalisza, ten zaś głową strzela minimalnie nad poprzeczką. Coraz groźniejsze akcje z naszej strony, lecz szwankuje skuteczność.
69' - GOL! Stało się to co stać się musiało. Jakub Werner wpada w pole karne dośrodkowuje piłkę na 5 metr do Marcina Karłyka, który delikatnie zmienia tor lotu futbolówki i ta wpada tuż przy słupku bezradnego golkipera gości.
MAMY 1:0
75' - Fantastyczne zapobiegnięcie groźnej akcji przez Kamila Koleckiego, co zapoczątkuje akcję bramkową.
75' - GOL! Rajd Mateusza Nowaka od linii środkowej boiska mijając ostatniego obrońce znajduje się oko w oko z bramkarzem. Oddaje strzał, który po rękawicach golkipera Spójni leci w kierunku bramki. W ostatniej chwili obrońca rywali zatrzymuje piłkę na linii bramkowej jednak na nasze szczęście Maciej Sommerfeld był na posterunku dobijając futbolówkę z najbliższej odległości.
MAMY 2:0
78' - Zmiana w naszej drużynie: boisko opuszcza Tomasz Dutkiewicz, a na plac gry wchodzi Jakub Kościukiewicz
85' - Trzecia zmiana w naszej drużynie: schodzi Patryk Judek, a w jego miejsce wchodzi Bogusz Marciniak
87' - Ostatnia już zmiana w naszej drużynie: w miejsce Jakuba Wernera pojawia się Remigiusz Rura
89' - Spójnię było stać jedynie na groźny strzał w boczną siatkę z okolic 16 metra
90+1' - Wrzutka gości z bocznej strefy boiska w pola karne, zawodnik uderza z woleja ale na posterunku jest bezrobotny tego dnia Mikołaj Kłodziński
90+2' - GOL! Ozdoba całego meczu! Dośrodkowanie Bogusza Marciniaka wprost na nogę Huberta Chwalisza, który z ,,pierwszej piłki" oddaje strzał tzw. ,,stadiony świata" ustalając wynik meczu na 3:0.

Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo naszej drużyny. 3 punkty zostają w Lwówku.